Новини

Портнов закликав до розправи над засновником Pizza Veterano і пообіцяв за це гроші

0

Колишнього главу адміністрації Януковича Андрія Портнова обурили слова ветерана АТО Леоніда Остальцева, сказані в ефірі «5 каналу».

«Нас оточують не тільки Ломаченко, Вусики і інші мавпи. Є величезна кількість гідних людей, які розуміють, що відбувається в країні, і не бояться називати речі своїми іменами », – сказав Остальці.

Після цього Портнов запропонував своїм прихильникам вибирати собі ветеранів і вести з ними «виховні» заходи, оскільки «вороги самі не розсмокчуться».

«Наразі 6 лютого можна вважати датою коли відкрито заявили заклик про боротьбу проти ветеранів та патріотів з українською позицією. На телеграмі Портнова (гарно завуальовано тому що юрист) з’явилися дві заяви, одна щодо засновника Pizza Veterano Леоніда Остальцева, інша щодо так званих ворогів, якими з попередніх публікацій є саме ті хто відстоює Україну, а не Малоросію чи взагалі частину Росію.

Тож після такої заяви, залишаю за собою право адекватно реагувати при зустрічі на дії його послідовників при посяганні на мене як він висловився “провести учебно-воспитательные цели по отдельной программе”. Прикро але це перший заклик… Хоча… Що робити з такими “вчителями” ми навчилися на Донбасі. Прорвемося», – пишет офицер Анатолий Штефан.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16