Новини

Портнов закликав до розправи над засновником Pizza Veterano і пообіцяв за це гроші

0

Колишнього главу адміністрації Януковича Андрія Портнова обурили слова ветерана АТО Леоніда Остальцева, сказані в ефірі «5 каналу».

«Нас оточують не тільки Ломаченко, Вусики і інші мавпи. Є величезна кількість гідних людей, які розуміють, що відбувається в країні, і не бояться називати речі своїми іменами », – сказав Остальці.

Після цього Портнов запропонував своїм прихильникам вибирати собі ветеранів і вести з ними «виховні» заходи, оскільки «вороги самі не розсмокчуться».

«Наразі 6 лютого можна вважати датою коли відкрито заявили заклик про боротьбу проти ветеранів та патріотів з українською позицією. На телеграмі Портнова (гарно завуальовано тому що юрист) з’явилися дві заяви, одна щодо засновника Pizza Veterano Леоніда Остальцева, інша щодо так званих ворогів, якими з попередніх публікацій є саме ті хто відстоює Україну, а не Малоросію чи взагалі частину Росію.

Тож після такої заяви, залишаю за собою право адекватно реагувати при зустрічі на дії його послідовників при посяганні на мене як він висловився “провести учебно-воспитательные цели по отдельной программе”. Прикро але це перший заклик… Хоча… Що робити з такими “вчителями” ми навчилися на Донбасі. Прорвемося», – пишет офицер Анатолий Штефан.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist