Суспільство

“Порушив закон – то йди”: Петиція за відставку Зеленського стрімко набирає голоси

0

Звернення вже підтримали більше як 13 тис. українців

Електронна петиція на офіційному сайті глави держави про відставку Володимира Зеленського з посади президента України через порушення ним закону – стрімко набирає голоси. За три дні після опублікування її вже підтримали більш як 13 тис. громадян.

“18 квітня 2019 року в програмі “Право на владу” Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить закон. Цим він обнадіяв і здобув підтримку 73% виборців у другому турі, який пройшов через чотири дні після тієї заяви. 7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський зізнався, що не задекларував 5,1 млн грн доходів від погашення ОВДП і цим порушив закон “Про запобігання корупції”, – нагадує автор петиції.

“Ми, що підписалися нижче, закликаємо президента Володимира Зеленського виконати свою передвиборчу обіцянку і подати у відставку з посади президента України через порушення закону!.. Або визнати, що за чотири дні до другого туру він збрехав своїм виборцям”, – мовиться у зверненні.

Петиція на сайті президент

Довідка. Електронна петиція, адресована президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тис. підписів громадян протягом не більше як трьох місяців із дня оприлюднення.

Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше 10 робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist