Політика

Посол Мельник закликав Меркель надати Україні членство в НАТО

0

Посол України в Німеччнині Андрій Мельник в коментарі для німецького медіа-холдингу RND звернувся до канцлера ФРН Ангели Меркель у зв’язку з російською ескалацією на Сході України та військовим нарощуванням поблизу її кордонів. Він закликав Меркель пригрозити РФ “фатальними наслідками”, а також виконати бухарестську обіцянку й надати Україні членство в НАТО.

Про це дипломат написав в Twitter.

“Нині у 60 німецьких газетах медіа-холдингу RND (6,8 млн чит.) закликав Канцлера Меркель направити Путіну жорстке попередження, пригрозивши фатальними наслідками (бойкот РФ та ізоляція; ембарго на імпорт газу, нафти і вугілля з рф; посилені санкції; заборона NS2; замороження активів). Також закликав Канцлера А.Меркель виконати бухарестську обіцянку й надати Україні членство в НАТО”, – написав Мельник.

Крім того, дипломат зазначив, що ФРН як 4-й у світі експортер зброї “має накінець надати Києву сучасне озброєння для зміцнення обороноздатності України та модернізації ЗСУ”.

RND поспілкувався з цього приводу і з іншими німецькими політиками та експертами. Зокрема, офіційний представник парламентської фракції ХДС-ХСС у бундестазі Юрген Хардт назвав ситуацію “вкрай тривожною”, а “брязкання зброєю” президента Росії Володимира Путіна “надзвичайно небезпечним”.

Це дало б “очолюваним Кремлем сепаратистам в Донбасі” додатковий захист від недотримання Мінських угод, зазначив він. На думку політика, Путін повинен знати, що “трансатлантичні партнери твердо стоять на боці України”.

Офіційний представник парламентської фракції СДПН з питань зовнішньої політики Нільс Шмід в свою чергу заявив, що розміщення російських військ на кордоні з Україною поставило під загрозу режим припинення вогню в Донбасі.

Політик з партії СвДП в Бундестазі Олександр Граф Ламбсдорф зі свого боку розкритикував міністра закордонних справ Німеччини Хайко Мааса.

На його думку, замість того, щоб закликати “обидві сторони” заспокоїти ситуацію, як Маас, Німеччині, Франції та ЄС було б важливо слідувати прикладу Джо Байдена і разом із США дуже чітко стояти на боці України.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16