Політика

Посол України в Німеччині відмовився покласти вінок у пам’ять закінчення Другої світової війни разом з послом Росії

0

Посол України в Німеччині Андрій Мельник відмовився покласти вінок у пам’ять закінчення Другої світової війни в Берліні з колегами з Росії та Білорусі.

Про це повідомляє німецьке видання Tagesspiegel.

За даними видання, кілька тижнів тому дипломати з трьох країн, які раніше були в складі СРСР, отримали запрошення від мера Берліна Міхаеля Мюллера. Передбачалося, що він разом з послами покладе вінок до будівлі на берлінській вулиці Шуленбургрінг, де в останні дні війни знаходився командний штаб радянської 8-ї гвардійської армії.

Однак український посол відповів на запрошення відмовою.

“Навіть у найстрашнішому кошмарі я не міг собі уявити покладання вінків з представником країни, який понад шість років цинічно веде кровопролитну війну на сході України”, – заявив він, натякнувши на посла Росії.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist