Новини

Постачання води до Криму – зрада національних інтересів: Юрій Бутусов розповів, що пообіцяв Зеленський Путіну в Парижі

0

Відомий український журналіст Юрій Бутусов в своєму блозі пише про те, що в його розпорядженні з’явилася інформація про те, що тема відновлення поставок води в анексувати Крим, яку підіймають час від часу афілійовані з владою люди – це не випадковість, а цілком конкретні дії, які намагається запустити Банкова.

Одна з умов Путіна на «нормандської зустрічі» в грудні 2019 го в Парижі було – відновити поставки води в окупований Крим з материкової України, в іншому випадку війна на Донбасі не буде йти до свого припинення.

За словами Бутусова, під час лютневої бесіди по телефону Путін нагадав Зеленському про домовленості, які були досягнуті в Парижі. Саме тому спочатку Арахамія, а тепер і новий прем’єр Шмигаль підняли тему води в Криму. Журналіст вважає, що глава української держави допустив грубу помилку, якщо погодився розглядати питання Донбасу за рахунок поступок по Криму.

Тому як за Крим введені зовсім інші санкції проти Росії, а за війну на Донбасі. Якщо президент в Парижі дав добро Путіну, що вирішить питання з постачанням води в Крим в обмін на припинення вогню на сході України, то це ніщо інше, як зрада національних інтересів.

Бутусов вважає, що поки ще не пізно, Володимир Зеленський повинен перестати вести якісь кулуарні таємні переговори з Путіним. Все повинно бути виключно відкрито та за згодою українського народу.