Політика

“Поставив країну в страшне становище”: Кравчук розкритикував Порошенка за Мінські домовленості

0

П’ятий президент України Петро Порошенко підписав у 2015 році «непотрібний документ».

Про це заявив очільник української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі, перший президент України Леонід Кравчук в інтерв’ю «Донбас Реалії».

«Я хочу зробити все для того, щоби домовитися, не поступаючись, на цьому наголошую, інтересами України. Але це не означає, що ми маємо всього боятися. Не поступаючись — це значить не підписувати непотрібних документів. Адже Порошенко підписав у 2015 році документ

Комплекс заходів щодо виконання Мінського протоколу, узгоджений на саміті в Мінську «нормандською четвіркою» та підписаний 12 лютого 2015 року представниками Тристоронньої контактної групи.

, який сьогодні ми не можемо виконати, і поставив країну в страшне незручне становище», — наголосив він.

На думку Кравчука, той документ не потрібно було підписувати.

«Говорити і спілкуватися — це не документ, а підписувати — це вже документ», — додав голова української делегації у Мінську.

Джерело: Бабель

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist