Суспільство

“Потрібні квоти для російської мови”: Разумков переживає за окупантів і продовжує розігрівати мовне питання в Україні

0

Голова ВРУ Дмитро Разумков пояснив, навіщо потрібні квоти для російської мови і як це допоможе повернути окуповані території.

Про це повідомляє РБК-Україна.

За його словами, питання мови не має роз’єднувати суспільство, а закон про мову має влаштовувати всіх і відповідати Конституції.

Разумков зазначив, що ніколи не будував кампанії навколо мови і вважає, що це неправильно, оскільки сприйняття тих чи інших процесів на сході і заході кардинально різняться.

Також він пояснив, чому потрібні квоти для російської мови.

“Є багато питань, однак гуманітарні питання мають об’єднувати суспільство. Ви ніколи його не об’єднаєте питаннями економіки або податків. Якщо ми говоримо про повернення тимчасово окупованих територій і людей, які там живуть, то це також один з механізмів комунікації з ними. І якщо ми будемо займати радикальні позиції з тих чи інших питань, то це не додасть нам у переговорах”, – підкреслив голова ВР.

Джерело: ВГОЛОС

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist