Політика

“Потрібно забути про агресію і окупації”, – Вадим Рабинович закликав українців просити допомоги у Росії

0

В умовах, коли Україна знаходиться перед лицем небезпеки під назвою коронавірус COVID-2019, нашій країні потрібно просити допомоги у всіх підряд, включаючи Росію.

Така думка пролунала з вуст народного депутата України від проросійської “Опозиційною платформи – За життя” Вадима Рабиновича в ефірі телеканалу NewsOne.

Одіозний український політик вважає, що в умовах епідемії коронавируса, Україні варто забути про агресію Росії і окупації територій Криму і Донбасу, а заодно “покаятися” перед Китаєм за декомунізацію. “Я вважаю, що нічого ганебного в моїх словах немає. Ми повинні припинити сьогодні всякі загравання з нашими так званими” стратегічними партнерами “, зрозуміти, що наша країна залишилася один на один зі своєю бідою, і звертатися до тих, хто дійсно може допомогти нам . Ми повинні звернутися до Росії, також варто вибачитися перед комуністичним Китаєм за нашу декомунізацію. Коли мова йде про життя людей, це треба робити “, – заявив скандальний політик.

Під “так званими стратегічними партнерами” Рабинович має на увазі країни Європейського Союзу, які самі страждають від коронавируса, а також Сполучені Штати Америки. Але на відміну від перерахованих вище країн, а також Китаю, де рівень медицини ще дозволяє їм справлятися з епідемією, незважаючи на величезні людські втрати, Росія не може похвалитися наявністю аналогічного суперсучасного обладнання.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що депутат “ОПЗЖ” Вадим Рабинович відзначився скандальним вчинком на тлі евакуації українців з охопленого спалахом коронавируса Китаю. Рабинович схвалив порівняння людей, що потрапили в біду, з “ядерними відходами”.

У той же час в парламентській фракції політпартії “Опозиційна платформа – За життя” продовжує додаватися число народних обранців, які заразилися коронавірусів. Ним виявився Олександр Лукашев, першим же був Олег Волошин.