В умовах, коли Україна знаходиться перед лицем небезпеки під назвою коронавірус COVID-2019, нашій країні потрібно просити допомоги у всіх підряд, включаючи Росію.

Така думка пролунала з вуст народного депутата України від проросійської «Опозиційною платформи — За життя» Вадима Рабиновича в ефірі телеканалу NewsOne.

Одіозний український політик вважає, що в умовах епідемії коронавируса, Україні варто забути про агресію Росії і окупації територій Криму і Донбасу, а заодно «покаятися» перед Китаєм за декомунізацію. «Я вважаю, що нічого ганебного в моїх словах немає. Ми повинні припинити сьогодні всякі загравання з нашими так званими» стратегічними партнерами «, зрозуміти, що наша країна залишилася один на один зі своєю бідою, і звертатися до тих, хто дійсно може допомогти нам . Ми повинні звернутися до Росії, також варто вибачитися перед комуністичним Китаєм за нашу декомунізацію. Коли мова йде про життя людей, це треба робити «, — заявив скандальний політик.

Під «так званими стратегічними партнерами» Рабинович має на увазі країни Європейського Союзу, які самі страждають від коронавируса, а також Сполучені Штати Америки. Але на відміну від перерахованих вище країн, а також Китаю, де рівень медицини ще дозволяє їм справлятися з епідемією, незважаючи на величезні людські втрати, Росія не може похвалитися наявністю аналогічного суперсучасного обладнання.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що депутат «ОПЗЖ» Вадим Рабинович відзначився скандальним вчинком на тлі евакуації українців з охопленого спалахом коронавируса Китаю. Рабинович схвалив порівняння людей, що потрапили в біду, з «ядерними відходами».

У той же час в парламентській фракції політпартії «Опозиційна платформа — За життя» продовжує додаватися число народних обранців, які заразилися коронавірусів. Ним виявився Олександр Лукашев, першим же був Олег Волошин.

Підписуйся на TELEGRAM-канал для думаючих людей. Лише якісна аналітика та блоги.