Суспільство

«Потужна людина»: Венедиктова зізналася, що співпрацює з Портновим

0

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова підтвердила, що зустрічалася з колишнім заступником глави адміністрації Януковича Андрієм Портновим, тому що він «медійно сильна людина».

Про це вона сказала в інтерв’ю виданню «Українська правда».

«Коли я була главою ГБР, мене пов’язували не те що дуже тісно з Портновим, а просто вважали «людиною Портнова». І коли я в якомусь інтерв’ю ще зазначила про те, що Портнов виявив бажання зустрітися, відразу адвокат Порошенко написав: «Ось, зі мною не хоче, а з Портновим вона хоче». Я пам’ятаю. Я дійсно розмовляла з Андрієм Володимировичем. Від нього дуже багато до нас заяв було і в ГБР, і зараз вже звернення сюди приходять. З огляду на те, що він медійно сильна людина, у нього дуже багато людей, які підтримують його ідеї», – сказала Венедиктова.

Вона також зазначила, що в багатьох питаннях має протилежну з Портновим позицію, зокрема, щодо його погроз на адресу прокурора Божка. Однак Венедиктова не дала конкретної відповіді на питання, якою має бути відповідальність Андрія Портнова за погрози представнику прокуратури.

«Ви знаєте, тут в питанні адекватності покарання треба виходити з того, на що ми вийдемо: злочин – не злочин, порушення професійної етики або просто людської моралі», – вважає Венедиктова.