Суспільство

Потужний землетрус може зруйнувати міст через Керченську протоку

0

У районі побудованого моста через Керченську протоку велика можливість землетрусу.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це повідомив заступник директора Інституту геофізики імені Суботіна Національної академії наук України Олександр Кендзера в коментарі Крим.Реалії, інформує Цензор.НЕТ.

“Сейсмічні дослідження дозволяють прогнозувати ситуацію в разі землетрусів у місцях житлових будинків та інших об’єктів, зокрема в районі моста, який з’єднує Крим і Росію. Прямо під ним пролягає межа розділу двох тектонічних плит. Очевидно, що ці плити можуть зміщуватися або повертатися щодо одна одної. У таких випадках виникають досить сильні землетруси. Підземні поштовхи, які були в Анапі, якраз вказують на активні структури, на яких теж можуть виникати досить сильні землетруси”, – стверджує вчений.

Видання нагадує, що через землетрус у Чорному морі поблизу Анапи (Росія), який стався в грудні, в Керчі сталися пошкодження чавунних водогонів.