Новини

“Позиція Арахамії є дуже небезпечною”, – Безсмертний про заяву лідера “слуг народу” щодо того, хто почав наступ на Донбасі

0
Не сам Арахамія придумав фразу про те, що невідомо, хто почав наступ на Донбасі вночі 18 лютого, вважає Безсмертний

Про це дипломат Роман Безсмертний заявив в ефірі програми “Вечір з Мирославою Барчук” на Еспресо.TV.

Безсмертний прокоментував заяву лідера фракції “Слуга народу” Давида Арахамії, яку він зробив вдень 18 лютого у кулуарах Верховної Ради. Арахамія тоді сказав, що ще треба з’ясувати, хто першим відкрив вогонь на Луганщині вночі 18 лютого.

“Якщо о 5-й годині почався наступ. Арахамія, наскільки я розумію робив свій коментар о 10-й годині, перед початком засідання Ради. На цей момент вже була заява штабу ООС і детально розписана позиція журналістів. Це означає, що або фракцію і керівника фракції не інформують належним чином, що недопустимо в такій ситуації. Або, що може бути ще таке. Мені і самому доводилось чути в різних коридорах фразу, яка прозвучала від Арахамії. Може бути, що це навмисно було сказано для того, щоб подразнити людей”, – сказав Безсмертний

За його словами, така позиція є дуже небезпечною. Безсмертний переконаний, що не сам Арахамія придумав цю фразу, а йому її дали інші люди. Якщо так, то це є зовсім поганим розвитком подій.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist