Новини

“Позиція Арахамії є дуже небезпечною”, – Безсмертний про заяву лідера “слуг народу” щодо того, хто почав наступ на Донбасі

0
Не сам Арахамія придумав фразу про те, що невідомо, хто почав наступ на Донбасі вночі 18 лютого, вважає Безсмертний

Про це дипломат Роман Безсмертний заявив в ефірі програми “Вечір з Мирославою Барчук” на Еспресо.TV.

Безсмертний прокоментував заяву лідера фракції “Слуга народу” Давида Арахамії, яку він зробив вдень 18 лютого у кулуарах Верховної Ради. Арахамія тоді сказав, що ще треба з’ясувати, хто першим відкрив вогонь на Луганщині вночі 18 лютого.

“Якщо о 5-й годині почався наступ. Арахамія, наскільки я розумію робив свій коментар о 10-й годині, перед початком засідання Ради. На цей момент вже була заява штабу ООС і детально розписана позиція журналістів. Це означає, що або фракцію і керівника фракції не інформують належним чином, що недопустимо в такій ситуації. Або, що може бути ще таке. Мені і самому доводилось чути в різних коридорах фразу, яка прозвучала від Арахамії. Може бути, що це навмисно було сказано для того, щоб подразнити людей”, – сказав Безсмертний

За його словами, така позиція є дуже небезпечною. Безсмертний переконаний, що не сам Арахамія придумав цю фразу, а йому її дали інші люди. Якщо так, то це є зовсім поганим розвитком подій.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16