Uncategorized

Працівниця мінського метро відмиваючи кров потерпілих від ОМОНу: “Лукашенко треба терміново знищувати”

0
epa08594486 Police officers detain a demonstrator during a protest after polling stations closed in the presidential elections in Minsk, Belarus, 09 August 2020. Five candidates are contesting for the presidential seat, including Alexander Lukashenko, the incumbent President of Belarus. EPA-EFE/MARINA SEREBRYAKOVA

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У Білорусі силовики жорстоко б’ють мирних громадян, які не беруть участі в акціях протестах. Про це розповіла співробітниця мінського метро, пише ІнфоРезист.

За її словами, чоловік просто стояв на зупинці, а коли співробітники ОМОНу вирішили його затримати, спробував сховатися в підземці. Після цього силовики почали бити громадянина в метро. Жінка зазначила, що їй довелося відмивати кров потерпілого.

Мешканка білоруської столиці також додала, що подібні побиття відбуваються постійно.

“Сьогодні вночі забрали мого сина. Він просто вийшов з машини з другом, і його просто забрали, ні за що. Дали 10 діб. Країна повинна бути для життя. Але не з нашим президентом. Не з нашим Лукашенком. Його треба терміново прибирати. знищувати “, – сказала вона.

  • У ніч на 10 серпня в Білорусі спалахнули протести через незгоду з оприлюдненими результатами виборів президента. Силовики розганяли людей, застосовуючи сльозогінний газ, світлошумові гранати і водомети.
  • У наступні дні протести повторилися . Силовики не знижують ступеня жорсткості по відношенню до протестуючих.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16