Суспільство

Права рука Путіна (може й ліва) прем’єр-міністр Мішустін захворів на коронавірус

0

У глави уряду Росії Михайла Мішустіна діагностували коронавірус. Його обов’язки наразі виконуватиме перший віцепрем’єр-міністр Андрій Білоусов.

Про своє захворювання глава уряду розповів у ефірі одного з російських телеканалів. Мішустін повідомив, що йде на самоізоляцію, інформує 24 канал.

Щойно стало відомо, що тести, які я здав на коронавірус, дали позитивний результат. У зв’язку з цим і відповідно до вимог Росспоживнагляду, я повинен дотримуватися самоізоляції, виконувати приписи лікарів, це необхідно зробити, щоб убезпечити моїх колег, – розповів Мішустін.

Швидкого одужання прем’єр-міністру побажав президент Росії Володимир Путін. Наразі обов’язки Мішустіна виконуватиме перший віцепрем’єр-міністр Андрій Білоусов. Його кандидатуру підтримав Путін.

Михайло Мішустін – російський державний діяч, чинний державний радник РФ I класу, доктор економічних наук. У березні 2008 року Мішустін став президентом інвестиційної компанії компаній UFG (“ОФГ Інвест”).

Михайло Мішустін був керівником Федеральної податкової служби РФ з 6 квітня 2010 по 15 січня 2020 року.

Мішустін став російським прем’єром 16 січня. На цю посаду його кандидатуру запропонував господар Кремля Володимир Путін, і її підтримала більшість Держдуми. Попередником Мішустіна на посаді був Дмитро Медведєв.

Дружину Мішустіна Владлену у 2016 році журнал Forbes включив до списку найзаможніших дружин російських чиновників.

Зверніть увагу! У Росії офіційно підтвердили 106 498 випадків зараження коронавірусом, більшість з яких у Москві. Лише за останню добу в країні виявили 7 тисяч 99 випадків. Всього з моменту початку епідемії в країні померли 1 073 людини.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16