Різне

“Правда очі колить”: “Слуга” Третякова накинулась на журналістку, яка спитала про “дітей низької якості”

0

Нардеп Галина Третьякова знову потрапила в скандал.

Галина Третьякова продемонструвала дивну реакцію на прохання журналістки прокоментувати її слова щодо “дітей дуже низької якості”, яких народжують українці, щоб отримати допомогу.

Народний депутат від партії “Слуга народу” нічого не сказала, а її прес-секретар просто закривала рот журналістці, і не давала поставити питання Третьяковій. Це добре видно на відео з її недавньої прес-конференції.

Варто зазначити, що Третьякову можуть звільнити з посади голови парламентського Комітету з соціальної політики за її висловлювання.

Нагадаємо, що на скандальному відео Третьякова також навела приклад з Великобританії, де один із заступників міністра соціальної політики нібито говорив про те, що люди, які хочуть отримати соціальну допомогу, повинні бути стерилізовані.

Вона також згадала екс-прем’єра Сінгапуру Лі Куан Ю, який стерилізував жінок, якщо у них не було вищої освіти.

Після її висловлювання комісія Федерації профспілок України направили лист в Раду з пропозицією прибрати Третьякову з посади голови комітету з регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist