Політика

“Правий сектор” оголосив мобілізацію та готується до бою

0
“Правий сектор” проводить мобілізацію і набирає бійців в зв’язку з ситуацією на передовій і погрозами російських найманців в “ДНР” і “ЛНР”, а також приведенням їх армії в повну бойову готовність.

Про це повідомляє відомий український журналіст Юрій Бутусов в соцмережі Facebook. За словами журналіста, даний підрозділ є найбільш вмотивованим в порівнянні з іншими.

“Самий мотивований підрозділ, постійно в дії. Рекомендую звернути увагу тим, кому небайдуже. Пишаюся дружбою з цими Воїнами. І велике спасибі всім волонтерам, які допомагають підрозділу – без цієї підтримки це самовіддане служіння Батьківщині було б неможливо “, – написав Бутусов.

Варто відзначити, що “Правий сектор” є одним з найпотужніших підрозділів українських добровольців.

Нагадаємо, Разумков зібрався проводити вибори в ОРДЛО, з огляду на повідомлення ОБСЄ про позиції бойовиків.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist