Православна церква Румунії визнала автокефалію ПЦУ
Новини

Православна церква Румунії визнала автокефалію ПЦУ

У Румунської православної церкви заявили про згоду з тим, що Православна церква України (ПЦУ), однак наполягає на досягненні консенсусу між Вселенським патріархатом і Московським патріархатом. Інформацію відповідного змісту надали в грецькому агентстві церковних новин Romfea. В тому числі, відомо, що Синод Румунської церкви на останньому засіданні прийняв рішення про згоду з наданням автокефалії. Одночасно з цим, підкреслюється, що з українського питання РПЦ і Константинополь повинні досягти консенсусу.

Більш того, повідомляється, що Румунська церква буде направляти своїх делегатів на Всеправославного зустріч в Аммані, ініціатором якої став патріарх Єрусалимський Феофіл.

Як відомо, в лютому 2019 року повідомлялося, що Румунська православна церква має намір визнати ПЦУ, якщо влада України зможе забезпечити права і свободи румунських громад. Крім того, православний Бухарест виступає за створення румунського вікаріату в складі ПЦУ. Також раніше предстоятель Православної церкви України Єпіфаній висловив думку, що Російська православна церква останньої визнає українську автокефалію.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16