Новини

Представники нинішньої української влади хочуть зробити з країни щось середнє між Білоруссю і Молдовою – думка

0

Олексій Арестович заявив журналісту телеканалу «Прямий» Тарас Березовця, що зараз Андрій Єрмак і Дмитро Козак діють в одній зв’язці. За словами військового експерта, на те, що радник президента України і новий куратор українського напряму в Кремлі діють спільно, вказує як інформація, яку можна знайти у відкритих джерелах, так і аналіз їх діяльності.

Арестович підкреслив – зараз вже можна з повною впевненістю говорити про створення зв’язки Єрмак-Козак, яка діє дуже узгоджено. У помічника президента України є як зацікавленість, так і давні зв’язки в кіношної середовищі Російської Федерації. Експерт пояснив, що ця сама російська кіношна серед працюючих на основі дуже простих принципів. Спершу знімаються фільми, які фінансуються або з державного бюджету, або за власний кошт великих держкорпорацій, таких як Газпром. Разом з тим потрібно розуміти, що за патріотичним і ідеологічним кіно варто безпосередньо Кремль. Тобто, тут все дійсно дуже просто.

Образно кажучи, два рукостискання – і ось вже з’являється Кремль. При цьому зв’язка Єрмак-Козак зараз працює над тим, щоб послабити Україну, і перетворити її в щось середнє між Білоруссю і Молдовою.