Суспільство

Прем’єр Словаччини обурливо пожартував, що віддасть Закарпаття Росії за вакцину проти коронавірусу

0

Прем’єр-міністр Словаччини ігор Матович невдало пожартував про те, що пообіцяв Росії Закарпаття в обмін на вакцину проти коронавірусу. Про це він заявив у ефірі Radio Express.

Уточнюється, що главу уряду запитав журналіст про те, що він пообіцяв росіянам за вакцину проти коронавірусу, коли вів з ними про це переговори.

У відповідь на це Матович заявив, що пообіцяв Росії “Закарпатську Україну”. Це викликало у журналіста велике здивування, але словацький прем’єр сказав, що таким чином пожартував.

Після цього Матович поскаржився на те, що в реальності домовленості з росіянами не означають автоматично зраду Словаччини, проте багато хто так не вважає. Також глава Уряду підкреслив, що нічого не обіцяв росіянам взамін за вакцину і вони від нього нічого не хотіли.

Крім того, Матович заявив, що хотів надати громадянам Словаччини безпечну вакцину проти коронавірусу для того, щоб вони залишилися живі.

СБУ викрила жителя міста Берегово, який закликав до відділення Закарпатської області від України.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16