Різне

Президент Білорусі розповів про “цілющі” властивості параду на 9 травня

0

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що парад на 9 травня допоміг людям оздоровитися.

Про це глава держави розповів під час робочої наради.

У той час як у всьому світі дотримуються карантин через пандемію і скасовують масові заходи, Олександр Лукашенко влаштував парад з нагоди Дня перемоги. Тепер же президент похвалився його “цілющими” властивостями:

“Скажу з приводу параду. Абсолютно був переконаний, що люди знаходяться на повітрі, це не гірше, ніж вони там десь будуть замкненими. Це військові люди були, дуже багато, які перехворіли”.

Олександр Лукашенко зізнався, що побоювався спалаху хвороби через китайського вірусу. За його словами, в столиці спостерігається прямо протилежний результат – захворюваність знизилася.

“Ну і що ми отримали? У Мінську значно – вчора в два рази – зниження пневмоній. І я вчора перехрестився: дай Бог, щоб ми і далі так по пневмоній пройшлися. У тому плані, що ми госпіталізували і виписали людей, і у нас в мінус пішло “, – заявив Олександр Лукашенко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist