Новини

“Президент у нас дуже розумний!” Гончарук виправдався за скандальні записи про Зеленського

0

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що не давав власну оцінку “економічним знанням” президента Володимира Зеленського у розмовах, записи яких згодом потрапили у мережу.

Про це він розповів в інтерв’ю “Українській правді”. Водночас прем’єр уникнув відповіді на запитання, чи не вплинула неприємна історія з прослуховуванням на його довіру до людей, із якими працює в уряді.

“По-перше, я не давав оцінку знанням Зеленського, це не так. Фраза була вирвана з контексту. Ми обговорювали презентацію, і я пояснював своїм колегам, що в уявній свідомості клієнта, тобто людини, якій будемо презентувати певну свою логіку, має сформуватися якийсь образ. І тому це зовсім інша історія”, – пояснив Гончарук.

За його словами, “президент у нас дуже розумний” і це не піддається сумніву. Також, на думку прем’єра, глава держави має великий досвід роботи в бізнесі.

“Вважаю, що він хороший менеджер і досить мудра людина. І це та оцінка, яку я постійно насправді поширюю абсолютно у всіх аудиторіях”, – ще раз підкреслив Гончарук.

Глава уряду зауважив, що вони із Зеленським дійсно партнери, однак він не вважає, що має завдячувати йому своєю політичною кар’єрою.

“У нас спільна мета, і вона поєднує нас у даному випадку. Тому це правда, він, на мою думку, вміє довіряти людям і це ще одна риса, якій можна у нього вчитися”, – додав Гончарук.

Також прем’єр прокоментував відео, де Зеленський давав йому другий шанс після заяви про відставку. Як помітили багато українців, там вони не виглядали як партнери, а швидше як “суворий вчитель і школяр, який провинився”.

“Ну, я не спеціаліст в драматургії. Це, можливо, виглядало по-різному, але головний меседж, який ми намагалися донести, що ми зберігаємо здатність працювати разом як команда, і що я можу і готовий чути президента. Для нас, для уряду, він є таким камертоном – клієнтом, замовником, тому що він насправді досить тонко, на мою думку, відчуває настрої людей і їхні потреби. І особисто я звіряю з ним правильність рішень, які ми ухвалюємо”, – підсумував свої пояснення Гончарук.