Політика

При Зеленському Україна різко втратила свої позиції – Портников

0

За останні дев’ять місяців перебування на президентській посаді колишнього шоумена Володимира Зеленського, Україна різко втратила свої зовнішньополітичні позиції.

Таку думку в інтерв’ю OBOZREVATEL висловив український журналіст і публіцист Віталій Портников. За його словами, підтримка Заходу почала зникати після того, як їхні політики переконалися, що українське суспільство зробило інший вибір у 2019 році.

«Одним із наших важливих досягнень ситуації 2014-2019 років були саме міжнародні позиції і міжнародний фронт на підтримку України. Завдяки цьому вдавалося підтримувати санкції проти Росії. За останні 9 місяців Зеленського при владі, цей фронт став зникати і знекровлюватися. Західні політики переконалися, що українці зробили інший вибір у 2019 році. Україна різко втратила свої зовнішньополітичні позиції», – підкреслив він.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist