Політика

При Зеленському Україна різко втратила свої позиції – Портников

0

За останні дев’ять місяців перебування на президентській посаді колишнього шоумена Володимира Зеленського, Україна різко втратила свої зовнішньополітичні позиції.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Таку думку в інтерв’ю OBOZREVATEL висловив український журналіст і публіцист Віталій Портников. За його словами, підтримка Заходу почала зникати після того, як їхні політики переконалися, що українське суспільство зробило інший вибір у 2019 році.

«Одним із наших важливих досягнень ситуації 2014-2019 років були саме міжнародні позиції і міжнародний фронт на підтримку України. Завдяки цьому вдавалося підтримувати санкції проти Росії. За останні 9 місяців Зеленського при владі, цей фронт став зникати і знекровлюватися. Західні політики переконалися, що українці зробили інший вибір у 2019 році. Україна різко втратила свої зовнішньополітичні позиції», – підкреслив він.