Суспільство

Прибув літак з Китаю. Цікаво, якщо комерційний вантаж там, то чому його завжди розвантажують «безкоштовні» солдати Нацгвардії?

0

Новий гуманітарний – комерційний вантаж прилетів з Китаю. Привезли 400 тис. респіраторів і 50 тис. захисних щитків «нібито» для українських лікарів, про це пише ТК “Легітимний“.

Відразу ОП робить обмовку, що на рейсі є комерційний вантаж.
На пасажирському літаку Ахметова привезли вантаж, хоча у нас є для цих потреб державні вантажні борти, але хтось вирішив допомагати авіакомпанії Ріната не простоювали.

Цікаво скільки в цьому вантажі замовлення держави, а скільки комерційний вантаж від Епіцентру і інших фірм “прокладок”? Тому що Кирило Тимошенко в черговий раз видає розмиті поняття, що на цьому рейсі є вантаж і держави і комерційний.

Якщо комерційний вантаж там, то чому його завжди розвантажують «безкоштовні» солдати Нацгвардії? Наш бізнес настільки «жадібний», що навіть на вантажниках економлять?

Кирило Тимошенко повідомляє, що було близько 25 таких рейсів, чому близько, тому що частина з них були на 100% комерційними, але їх «приписують» як перемогу Офісу Президента.

Джерело: Marik.co.ua

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist