Суспільство

Прибув літак з Китаю. Цікаво, якщо комерційний вантаж там, то чому його завжди розвантажують «безкоштовні» солдати Нацгвардії?

0

Новий гуманітарний – комерційний вантаж прилетів з Китаю. Привезли 400 тис. респіраторів і 50 тис. захисних щитків «нібито» для українських лікарів, про це пише ТК “Легітимний“.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Відразу ОП робить обмовку, що на рейсі є комерційний вантаж.
На пасажирському літаку Ахметова привезли вантаж, хоча у нас є для цих потреб державні вантажні борти, але хтось вирішив допомагати авіакомпанії Ріната не простоювали.

Цікаво скільки в цьому вантажі замовлення держави, а скільки комерційний вантаж від Епіцентру і інших фірм “прокладок”? Тому що Кирило Тимошенко в черговий раз видає розмиті поняття, що на цьому рейсі є вантаж і держави і комерційний.

Якщо комерційний вантаж там, то чому його завжди розвантажують «безкоштовні» солдати Нацгвардії? Наш бізнес настільки «жадібний», що навіть на вантажниках економлять?

Кирило Тимошенко повідомляє, що було близько 25 таких рейсів, чому близько, тому що частина з них були на 100% комерційними, але їх «приписують» як перемогу Офісу Президента.

Джерело: Marik.co.ua