Політика

Причетного до побиття та тортур над майданівцями хочуть призначити заступником Єрмака

0

За інформацією ініціативної групи постраждалих і поранених на Майдані Олега Татарова планують призначити заступником голови офісу Президента.

Про це пише у Facebook адвокат Євгенія Закревська.

Вона наводить посилання на відео, де Олег Татаров “відверто бреше про події в провулку Кріпосному і на Щорса 23.01.2014 р.”.

“І бреше він не просто так, а щоб легітимізувати злочини – звірячі побиття, тортури, знищення автомобілів протестувальників в ході спецоперації (організованих злочинних дій), яку планували і в якій брали участь “беркут”, бнонівці, кримінальна міліція, тітушки, керівництво Київським главком і МВС.

Побитих протестувальників тоді затримали, більшість кинули під варту, інкримінували, як і повідомляє Татаров, хуліганські дії та масові заворушення.

Те, що він бреше, вже встановлено вироками суду, які набрали законної сили. По частині фігурантів. По всім іншим фігурантам тривають судові процеси. Всього більше двох десятків обвинувачених”, – зазначає вона.

За інформацією ініціативної групи постраждалих і поранених на Майдані, в офісі Президента готується призначення на посаду заступника голови ОПУ ще однієї людини часів Януковича-Захарченка – заступника начальника Головного слідчого управління МВС того часу Олега Татарова.

“За задумом, посаду другого заступника Андрія Смирнова повинні розділити і під Татарова віддати нагляд за офісом Генпрокурора, ДБР і МВС.

Тобто людина, яка була безпосередньо причетна до переслідувань майданівців, тепер має очолити весь правоохоронний блок, який покликаний розслідувати ці злочини. Раніше Татарова намагалися призначити заступником директора ДБР – в пару до Бабікову. Тоді “не зрослося”, – йдеться в повідомленні.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16