Блоги

Причина ненависті Зеленського до Порошенка

0

Шукаєте причину ненависті Зеленського до Порошенка?

Вона почалася у 2017 із заборони на в‘їзд в Україну ватника з акторського складу «Сватів» і припинення трансляції цього низькосортного продукту. Серіал довелося закривати і Зеленський тоді записував гнівні відосики.


Зеленському було плювати на весь комплекс заходів з інформаційної безпеки для захисту від російського гібридного наступу. Він своїми програмами, фільмами і серіалами, які також частково фінансувались мінкультом РФ, тримав Україну в культурному полі русского міра і заробляв на цьому кошти, достатні щоб витратити 130 мільйонів грн лише на придбання нерухомості в Україні, Великобританії та Італії. В останній – по сусідству з віллами російських олігархів і посадовців.

Він ще тоді відчув себе потерпілим і захотів помститись. Саме помста і стала рушійною силою, добре підтриманою фінансами і каналами його бізнес-партнера олігарха Коломойського, який так само прагнув помсти за націоналізований Приватбанк. Росіяни теж підтримали Зеленського, бо їм сподобався мотив і вони розуміли руйнівні наслідки для України від правління обізленого і некомпетентного коміка.

І тепер, як ми і попереджали, в країні катастрофа в економіці, величезна діра в бюджеті, хаос в управлінських структурах, розвал системи життєзабезпечення. Проте серіал «Родствєннічкі», продюсований Зеленським, проданий каналу СТС, яким володіють близькі до Путіна люди. Що це, як не дріб’язковість і злочинна діяльність? Що це, як не торгівля на крові, в той час, коли російські найманці все частіше атакують українську армію, вбивають наших військових? На це Зеленському плювати, бо на співчуття загиблим він часу не знайшов. Зате часу і ресурсів на організацію політичних переслідувань у нього, бачу, достатньо. Тимчасово.

Володимир Ар’єв

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua