Суспільство

“Прічіна – Порошенко. Наср*л под конєц”: ЗМІ показали, як “слуги народу” в чаті обговорюють відставку Смолія

0

На засіданні Верховної Ради в об’єктив камери журналістів потрапило листування нардепів від фракції «Слуга народу», в якій вони обговорюють відставку голови Національного банку України Якова Смолія. Фото листування в чаті оприлюднило видання «Букви».

«Міг би Смолій деньок і почекати. Нагидив під кінець…», – написав один з народних обранців.

До обговорення відставки голови НБУ в чаті приєдналася депутат Галина Третьякова, яка раніше висловлювалася про дітей «низької якості».

На її думку, звільнення Смолія – це «політична акція» фракції «Європейська солідарність» і спроба погіршити відносини нинішньої влади з Міжнародним валютним фондом.

«Смолій керований досі Гонтарєвою (ексочільниця НБУ часів президентства Порошенка, – ред.). І в МВФ сидить Рашкован, теж проПетін», – написала Третьякова.

  • 1 липня голова Національного банку України Яків Смолій написав і подав президенту України заяву про звільнення. Він пояснив своє рішення «систематичним політичним тиском, здійснюваним на центробанк.
  • Вранці 2 липня президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проєкт постанови про звільнення Смолія.
  • На відставку Смолія відреагували посли країн «Великої сімки» та Міжнародний валютний фонд.
  • Звільнення голови НБУ вплинуло на курс гривні та випуск нових 12-річних єврооблігацій.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist