Суспільство

Пригрозили тараном: Міноборони РФ заявило про вторгнення есмінця США в російські територіальні води

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У Японському морі американський есмінець USS John S. McCain (DDG-56) “вторгся” в територіальні води Росії. Про це 24 листопада заявило міноборони РФ, повідомляє РБК.

Російське відомство стверджує, що американський корабель заглибився на територію РФ на два кілометри.

“Порушення зупинив” протичовновий корабель Тихоокеанського флоту Росії “Адмірал Виноградов”, стверджують у міноборони. Той передав есмінцю США попередження про те, що готовий піти на таранний маневр, щоб витіснити його з територіальних вод, а також узяв курс на USS John S. McCain, зазначає РБК.

У міноборони РФ пояснили, що “після отриманої застороги американський корабель одразу вийшов у нейтральні води”.

Донедавна USS John S. McCain (DDG-56) був у Японії на ремонті. Есмінець назвали на честь адміралів флоту Джона Маккейна – старшого і Джона Маккейна – молодшого, відповідно, батька і діда сенатора-республіканця Джона Маккейна III.

Джерело: Гордон

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16