Політика

Прикордонники не пустили в Україну заслужену артистку РФ

0

Співробітники української прикордонної служби відмовилися пускати в країну російську актрису театру і кіно за незаконне відвідування окупованого Криму. Про це сьогодні повідомляє Держприкордонслужба. Зокрема, зазначається, що напередодні росіянка прибула в київський аеропорт «Бориспіль» рейсом з Мінська. При проведенні контролю прикордонники з’ясували, що жінка перебувала в Криму в порушення встановленого порядку в’їзду-виїзду.

В процесі оформлення було встановлено, що вона є актрисою театру і кіно, заслуженою артисткою Росії. Більш того, росіянка пояснила, що на український півострів їздила нібито з приватним візитом навесні 2020 року і потрапила туди авіарейсом.

Також зафіксовані і інші її візити на окуповану Росією територію України. Сама актриса розповіла, що в Україні актриса планувала взяти участь у кінозйомках. У зв’язку з порушенням українського законодавства громадянці Росії прикордонники заборонили в’їзд в Україну терміном на три роки, а також наклали штраф. Громадянка РФ вже вилетіла за межі України зворотним рейсом до Білорусі.

Видання «Українська правда» пише, що мова йде про актрису театру і кіно Розі Хайруллін (остання гучна роль – в серіалі Федора Бондарчука «Псих», також задіяна у фільмі «Канікули президента», зйомки якого проходили в окупованому РФ Криму).

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16