Суспільство

Примчав кашляти на журналістів: у Чернівцях священник УПЦ МП відзначився обурливою витівкою

0

У Чернівцях священник Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП демонстративно кашляв на журналістів, вимагаючи закрити їхню редакцію на карантин, інформує Обозреватель.

Як передає “Настоящее время”, 29 квітня місцеве видання “Молодий буковинець” звернулося в єпархію з проханням прокоментувати чутки про те, що митрополит Мелетій (Єгоренко) захворів на пневмонію, але відмовляється здавати тест на коронавірус.

Журналістам не надали відповіді на це питання, але наступного дня, 30 квітня, секретар консисторії, архімандрит Микита (Сторожук) відвідав редакцію, де “нахабно поводився” й демонстративно кашляв на співробітників. Свої дії він також знімав на відео.

Після цього архімандрит написав заяву СБУ з проханням закрити редакцію на карантин через можливе зараження коронавірусом.

Він заявив, що “зі сторінок газети “Молодий буковинець” дізнався, що захворів на COVID-19″, після чого контактував із головним редактором видання та іншими співробітниками. Як докази готовий надіслати в СБУ зняті ним самим відеоматеріали.

Чернівецько-Буковинська єпархія. Ілюстрація

Чернівецько-Буковинська єпархія. Ілюстрація

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist