Різне

“Принижували прикордонники”: Російська співачка Глюкоза ніяк заспокоїться після заборони в’їзду в Україну

0

Російська співачка Глюкоза, яку 6 серпня не пустили в Україну , вважає, що її на кордоні принижували і провокували. Про це вона написала в своєму Instagram, пише ІнфоРезист.

За її словами, вона тільки прийшла до тями від шоку. Оскільки раніше була «морально знищена» і не могла давати коментарі. Їй же не хочеться, щоб хтось вигадував свої версії події.

Вона розповіла, що їхала зустрітися з друзями і попрацювати над новою музикою та кліпами в компанії з талановитими людьми. Раніше, пояснила вона, такої можливості у неї не було, оскільки їй на три роки був заборонений в’їзд через незаконне відвідування тимчасово окупованого Криму . По закінчення цього терміну вона і вирішила приїхати.

«Коли я опинилася на митниці, навколо мене розгорнули справжню спецоперацію. Мене відвели на допит і допитували більше 3:00. З перших хвилин на мене тиснули, пресінг був такий, ніби я якась терористка », – написала вона.

Крім того, українці розмовляли з нею українською мовою, знаючи, що вона на ньому не розмовляє. Причому, стверджує Глюкоза, говорили з нею «дуже грубо, виводячи і заводячи в кімнати знову і знову».

«Людина, яка мене допитувала, весь час допиту знову і знову ставив один і той же питання:« Чий Крим? »». Я довгий час намагалася пояснити, що я артистка, не готова і не хочу коментувати політику, я поза політикою. Я просто їду до своїх друзів », – додала вона, зазначивши, що її не відпускали і« продовжували тиснути ».

Назвавши те, що відбувалося «пресингом», росіянка розповіла, що задала прикордонникам питання про те, чого вони від неї хочуть, щоб вона сказала, що Крим український? Вона і сказала. А далі, на її думку, відео змонтували так «як їм було зручно».

«Прикро до сліз, що тебе безсовісно принижують, провокують, використовують і просто кидають в топку політичного фарсу. Роблять тебе пішаком у грі, яка націлена на посилення міжнаціональних конфліктів, в грі, де людям нав’язують, хто друг, а хто ворог »- резюмувала співачка.

  • Держприкордонслужба заборонила російській співачці Наталії Чистякової з псевдонімом «Глюкоза» в’їжджати на територію України, хоча, намагаючись отримати допуск, вона навіть визнала Крим українським.