Новини

Пристайко відповів Сивосі: в НАТО нема заборони на вступ країн, які перебувають у конфлікті

0
Віцепрем’єрміністр України Вадим Пристайко заперечив твердження радника секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу Сергія Сивохи про неможливість вступу України до НАТО.

Про це колишній міністр закордонних справ і чинний віцепрем’єр Вадим Пристайко написав у Twitter.

“Пора позбутися міфів, нав’язаних нам! В основоположних документах НАТО немає положення про неможливість вступу країни з конфліктом. Політичне рішення щодо вступу України буде залежати від нашого розвитку – реформ, забезпечення демократії та верховенства права”, – написав дипломат.

Нагадаємо, 11 березня радник секретаря РНБО Сергій Сивохо заявив, що в процесі інтеграції України в НАТО немає жодних змін, а реальні перспективи вступу до Альянсу відсутні. Він аргументував це тим, що Україна не може вступити в НАТО через “внутрішній конфлікт”

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist