Новини

Пристрасті розпалюються: у Зеленського подали в суд на програму “Схеми”

0

В Офісі президента України вирішили подати в суд на програму журналістських розслідувань «Схеми», в якому буде вимога спростувати інформацію про зустріч Володимира Зеленського з керівником російської Ради безпеки Миколою Патрушевим Омані. Інформація відповідного змісту розміщена в прес-релізі Офісу президента. Таким чином, в Офісі глави держави стверджують, що інформація в сюжеті програми про цю зустріч «цілком і повністю не відповідає дійсності».

«Президент України ніколи в житті не зустрічався (особисто або в рамках міжнародних заходів), не розмовляв і не спілкувався іншим способом з Миколою Патрушевим», – підкреслюється в повідомленні. Більш того, Офіс розцінив розслідування програми як «домисли і відомості з якихось таємних джерел» і маніпуляцію громадською думкою.

«Офіс президента України чекає від програми« Схеми »спростування відомостей, що не відповідають дійсності, і припущень, зроблених на їх основі. Ми звертаємося до суду з позовом, в якому вимагати спростувань і вибачень », – підкреслюється в повідомленні.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist