Пристрасті розпалюються: у Зеленського подали в суд на програму «Схеми»
Новини

Пристрасті розпалюються: у Зеленського подали в суд на програму «Схеми»

В Офісі президента України вирішили подати в суд на програму журналістських розслідувань «Схеми», в якому буде вимога спростувати інформацію про зустріч Володимира Зеленського з керівником російської Ради безпеки Миколою Патрушевим Омані. Інформація відповідного змісту розміщена в прес-релізі Офісу президента. Таким чином, в Офісі глави держави стверджують, що інформація в сюжеті програми про цю зустріч «цілком і повністю не відповідає дійсності».

«Президент України ніколи в житті не зустрічався (особисто або в рамках міжнародних заходів), не розмовляв і не спілкувався іншим способом з Миколою Патрушевим», — підкреслюється в повідомленні. Більш того, Офіс розцінив розслідування програми як «домисли і відомості з якихось таємних джерел» і маніпуляцію громадською думкою.

«Офіс президента України чекає від програми« Схеми »спростування відомостей, що не відповідають дійсності, і припущень, зроблених на їх основі. Ми звертаємося до суду з позовом, в якому вимагати спростувань і вибачень », — підкреслюється в повідомленні.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16