Суспільство

Притула: для того, щоб Зеленському довести, що він не «маріонетка» Коломойського, йому потрібно заручитися підтримкою «Голосу» і «ЄС»

0

У відвертому інтерв’ю «Українській правді» популярний український шоумен, комік, волонтер і телеведучий Сергій Притула висловив свою особисту думку, що зараз для президента України Володимира Зеленського настав час «Х». Всі ми пам’ятаємо, як під час президентської кампанії його політичні опоненти звинувачували його в те, що він не є самостійною політичною фігурою, що він йде у владу, тому що це вигідно окремим олігархам, які вирішили використовувати його ім’я для захоплення влади.

За словами Сергія Притули, ось тепер Володимир Олександрович має просто чудовий шанс довести, що всі звинувачення на його адресу про те, що він є «маріонеткою» олігарха Ігоря Коломойського висмоктані з пальця. Все, що потрібно зробити президенту – це лише настояти на тому, щоб так званий «Антиколомойский» закон був прийнятий у другому читанні як можна швидше. Ось тільки є на цьому шляху у президента одна проблема.

Притула зазначив, якщо сам Зеленський і не є «маріонеткою» Коломойського, то, як мінімум 50-60 нардепів в його фракції «Слуга народу» точно такими є і не віддадуть свої голоси ні в якому разі за вищезгаданий закон.

Волонтер підкреслив, тому Зеленському для того, щоб довести, що він самостійний гравець, потрібно заручатися підтримкою фракцій «Голос» і «Європейська Солідарність», які дадуть голоси. Вибір за самим Зеленським.