Суспільство

Притула: для того, щоб Зеленському довести, що він не «маріонетка» Коломойського, йому потрібно заручитися підтримкою «Голосу» і «ЄС»

0

У відвертому інтерв’ю «Українській правді» популярний український шоумен, комік, волонтер і телеведучий Сергій Притула висловив свою особисту думку, що зараз для президента України Володимира Зеленського настав час «Х». Всі ми пам’ятаємо, як під час президентської кампанії його політичні опоненти звинувачували його в те, що він не є самостійною політичною фігурою, що він йде у владу, тому що це вигідно окремим олігархам, які вирішили використовувати його ім’я для захоплення влади.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

За словами Сергія Притули, ось тепер Володимир Олександрович має просто чудовий шанс довести, що всі звинувачення на його адресу про те, що він є «маріонеткою» олігарха Ігоря Коломойського висмоктані з пальця. Все, що потрібно зробити президенту – це лише настояти на тому, щоб так званий «Антиколомойский» закон був прийнятий у другому читанні як можна швидше. Ось тільки є на цьому шляху у президента одна проблема.

Притула зазначив, якщо сам Зеленський і не є «маріонеткою» Коломойського, то, як мінімум 50-60 нардепів в його фракції «Слуга народу» точно такими є і не віддадуть свої голоси ні в якому разі за вищезгаданий закон.

Волонтер підкреслив, тому Зеленському для того, щоб довести, що він самостійний гравець, потрібно заручатися підтримкою фракцій «Голос» і «Європейська Солідарність», які дадуть голоси. Вибір за самим Зеленським.