Суспільство

Притула – Луческу: “Пішов в ср*ку. Ця худоба тікала з Донецька, який захопили росіяни, щоб звалити в Росію на заробітки”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Телеведучий і амбасадор збірної України Сергій Притула грубо висловився на адресу нового головного тренера “Динамо” Київ Мірчі Луческу. Свою думку Притула висловив в інтерв’ю YouTube-каналу SportArenaTV, передають Патріоти України.

“Мені не дуже цікаві перспективи “Динамо” під керівництвом Луческу. Справа в ньому, як в людині, якій глибоко начхати – що Україна, що Росія. Ця худоба тікала з Донецька, який захопили росіяни, щоб у Києві відсидіти попку і звалити в Росію на заробітки”, – сказав Притула. “А потім він буде ходити по місту і розповідати мені, що ми з росіянами – одна країна? Пішов в ср*ку. Вибачте, я зараз трохи негарно кажу, треба слова підбирати. Але поваги до нього нуль, відрази – достатньо”, – додав шоумен.

Він також висловив думку, що Луческу біля керма “Динамо” – це “пекельне пекло і тотальна неповага”. Мірча Луческу в “Динамо” Мірча Луческу очолював “Шахтар” з 2004 по 2016 роки. Потім він провів один сезон у російському “Зеніті”. 23 липня цього року він був призначений головним тренером київського “Динамо”. Через кілька днів румунський тренер міг покинути клуб через невдоволення з боку фанатів “Динамо”, проте після розмови з президентом клубу Ігорем Суркісом залишився.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16