Суспільство

Притула оцінив рік президенства Зеленського: “Є проблеми…”

0

Шоумен Сергій Притула протягом року спілкувався з президентом Володимиром Зеленським лише одного разу. Він просив подбати про безпеку київського активіста Романа Ратушного, повідомляє 24 канал.

В інтерв’ю “Українській правді” Притула розповів, що мовилось про сутички через забудови Протасового яру. Тоді протестувальників неодноразово били, а 22-річному Ратушному погрожували.

Тоді шоумен у зверненні до голови держави апелював до того, що якщо “кожен з нас – президент”, то “замах на Рому – це замах на Зеленського”.

Моя розмова з Зеленським відбулася наприкінці грудня 2019 року. Я написав пост у фейсбуці, де звернувся до президента Зеленського… Наступного ранку він мене набрав, ми поспілкувалися, він пообіцяв, що цією справою займеться СБУ. Я не знаю, чи потім Баканов “дзвонив якомусь чорту”, але, думаю, що треба у Романа на сьогоднішній день запитати, наскільки він безпечно себе почуває, – зазначив Притула.

Як Притула оцінив перший рік Зеленського на посаді президента
  • Що ж до першого року роботи самого Зеленського, то Притула сказав, що “це був рік доволі важких випробувань як для Зеленського, так і для всієї країни”.
  • За його словами, “є одна позитивна річ – Зеленський поправився”, тобто президенту немає коли займатися спортом за державними справами.
  • Натомість Притулу бентежить кадрова політика Зеленського, якого він знає вже майже 20 років. На його думку, попередній уряд “профукав” підготовку до боротьби з коронавірусом, а нова генпрокурорка Ірина Венедіктова робить дивні і несвоєчасні заяви.
  • На думку Притули, у президента “є певні проблеми з донесенням інформації до людей” і йому варто було б провести велику пресконференцію – і щоб вона була не в режимі “конвеєра в столовій”, бо “накопичуються питання”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist