Новини

Привітали від душі: бойовики переплутали позиції ЗСУ і накрили свої з артилерії

0

Популярний український блогер і військовий волонтер Роман Доник в своєму блозі пише про те, що радянські свята на війні – це нормально, особливо, коли противник святкує.

Особливо коли святкує з розмахом і наслідками. Іноді нам навіть робити нічого не потрібно.

За словами блогера, вчора випробувавши пристойну кількість «хороброї води», «визволителі» з 2 омсбр 2 АК, як вони її називають «2-а Окрема Мотострілкова Бригада народної міліції ЛНР», вирішили привітати ЗСУ подарунками калібру 122 міліметра.

Судячи за перехопленнями, вони збиралися обстріляти Станцію Кондрашевська-Нова і Станицю Луганську. Але як часто у п’яних буває, що щось пішло не так, а може сп’яну банально координати хтось переплутав. І все привітання з недольотом вивалили на голови своїх же побратимів по позиціях в районі в села Веселенька.

Місцеві очманілі, тому що розуміли, що лупашат звідкись із-за спини з окупованої території. На позиціях, які самі ж обстріляли години два була повна паніка, тому що там добре розуміли з якого напряму вівся вогонь. Бойовики вимагали підкріплення щоб їх не оточив, тому що «кропу обійшли».

Вони ж не на суху сиділи, теж святкували. Загалом свято вдалося. Втрати у супротивника уточнюються. Правда після цього, скоригували і вдарили по наших позиціях в районі Кондрашевська-Нова. Без втрат. Більше свят радянських, буйних і п’яних.