Суспільство

Приходько про скандал через українських героїв: дно має гарніший вигляд, ніж Єгорова

0

Українська співачка і громадська діячка Анастасія Приходько засудила телеведучу Сніжану Єгорову, яка назвала українських героїв «селюками».

За словами Приходько, Єгорова є головним антигероєм України, а її висловлювання вона назвала «єрессю». Про це співачка розповіла під час прямого ефіру на особистій сторінці в Facebook.

«Я вам хочу сказати, що дно має гарніший вигляд, ніж Сніжана Єгорова. Були такі висловлювання з її вуст про те, що на Майдані робили аборти жінкам, які обслуговували протестувальників. Я не хочу це коментувати. Може, в жінки щось не так із головою. Думаю, подивлюся, що буде далі. І сьогодні я почула її висловлювання про українських героїв… Мені стало погано», – розповіла Приходько.

За її словами, Єгоровій доведеться довго вибачатися перед українцями, проте її не пробачать.

«Вона зазначила, що не знає, хто такі герої й антигерої. А я так бачу, що антигерой в Україні – це саме вона. Єгорова встала на таку доріжку, з якої назад уже не повернеться. Скільки б не вибачалася, а вона це буде робити, її не пробачать», – додала артистка.

Також, на її думку, Сніжана Єгорова має подивитися в очі українським солдатам, які нині перебувають на Донбасі. Приходько підкреслила, що у неї виникло бажання «плюнути в обличчя ведучій».

«Я розумію, що у нас свобода слова, але я вважаю, що пані Єгорова продала свою душу та почала нести єресь… Я не можу зрозуміти, коли у неї поїхав дах. Вона ображає хлопців (українських солдатів. – Ред.), які обороняли нашу країну від ворога, захищали дупу Сніжани Єгорової. Я думаю, що їй треба подивитися в очі цим людям… Мені хочеться плюнути їй в обличчя. Чесно. Я не знаю, як далеко вона зможе зайти у своїх висловлюваннях про наших героїв. Нічого вже виправити не можна», – підсумувала Анастасія.