Політика

Призначення Кравчука у ТКГ означає, що Україну готують до переговорів з бойовиками, – нардеп

0

Призначення першого президента України Леоніда Кравчука головою української делегації у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі означає, що так звану ТКГ готують до прямих перемовин безпосередньо з ОРДЛО.

Таку думку в ефірі «Прямого» висловила депутатка фракції «Європейська солідарність» Ірина Фріз, передає “Колумніст”.

«Призначення першого президента, який у 2007 році балотувався разом з паном Медведчуком від блоку «Не Так!», який виступав категорично проти євроатлантичної інтеграції тоді, європейської інтеграції, який достатньо якісно використовує зараз в риториці до свого призначення московські наративи стосовно подій, які відбуваються в державі, з моєї точки зору означає, що так звану тристоронню контактну групу готують до прямих перемовин безпосередньо з ОРДЛО», — сказала Фріз.

Вона наголосила, що цю підготовку до таких переговорів веде саме чинна влада.

«Бо вони всі мають директиви, які мають використовувати ведення того чи іншого засідання в тому чи іншому форматі в рамках ТКГ. І з огляду на це, ситуація виглядає достатньо загрозливою. Тому що, якщо ми йдемо на прямі переговори з ОРДЛО і виводимо за рамки Російську Федерацію як учасника перемовин – це означає, що РФ вийшла з конфлікту. І спроба її показати, що все, що відбувається в Україні протягом останніх шести років – це громадянський конфлікт, – набуває можливості. І, з моєї точки зору, це не просто хибне рішення про призначення пана Кравчука, а це загрозливе рішення для незалежності нашої держави надалі», — додала Фріз.