Новини

Проблема не в уряді, а в відсутності елементарних знань у Зеленського, – економіст Кушнірук

0
Найбільшою перешкодою успішного розвитку України наразі є непідготовленість Володимира Зеленського до діяльності на посаді глави держави.

Про це економіст Борис Кушнірук заявив в ефірі програми “Еспресо. Капітал” з Андрієм Яніцьким, яка вийшла в етері Еспресо.TV.

“Проблема в першу чергу полягає в Зеленському. І навіть не в якомусь його злому умислі, не в намаганні щось там зробити. В силу відсутності елементарних знань, поганої освіченості і недосвіченості він знаходиться під надто сильним впливом свого оточення”,- зазначив експерт.

За словами Кушнірука, йдеться передусім про керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

“Якщо раніше це був Богдан, то зараз Єрмак. А інтереси Єрмака, у мене все більше складається (враження – ред.), вони знаходяться в зовсім іншій країні”, – наголосив економіст.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist