Блоги

“Пробні камінці” для українців: чи ми втратили почуття Честі та Обов’язку?

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Приниження – це найгірше, що може бути…

Приниження окремої Людини – це жах. Білорусь зараз демонструє як карателі з мінського, гродненського, петербурзького тощо ОМОНа принижують та нівелюють всі, найголовніші, права Нації та Людини… Побиття, катування, ґвалтування – спосіб лукашенка і його патрона – путіна, придушити національно-визвольну боротьбу білоруського народу.

Але, набагато гірше, коли принижують всю Націю (довідково: Нація – Мертві, Живі та Ненароджені Украінці, в Україні та поза Україною сущі), яка вже сьомий рік веде боротьбу з агресією “Російської Федерації”, тобто Московської імперії…

Хто принижує? Відповідь для мене, тепер, очевидна: безнаціональна влада пристосуванців та колаборантів, що прикрою волею обставин, стала на чолі воюючої Держави Україна.

Пам’ятаєте, Украінці, ми ж на Фронті, у 2014-15-му були всі єдині та переможні. Не зважаючи на великі втрати…

Чи ми, украінці, геть, втратили почуття Честі та Обов’язку?

Чи ми , украінці, і далі будемо терпіти наругу над собою: (“Комуняцькі бронтозаври кравчук і фокін” у так званій мінській переговорній групі; можлива дієва агентура на найвищих посадах у Мінстерстві Оборони, Офісі Президента, Генеральній прокуратурі (не юридичний факт, але ж прізвища та біографії говорять самі за себе); наш Брат і мій Земляк Ярослав Журавель, що декілька днів спливав кров’ю, бо “дехто” недолугий тримав, черговий раз, “на контролі”; “Вагнерівці” та “Шуми” – це все ще далеко не все.

Це – “пробні камінці” для українців. Це спроби підготувати нашу “Українську капітуляцію” – демотивувати, деморалізувати, врешті, капітулювати і підпорядкувати…

Їм же “какаяразніца”…

Будучи безпосереднім свідком масового Національного Героїзму Украінських Воїнів різних національностей, під час нашої Війни за Незалежність, я переконаний, що Перемога буде за нами.

Капітулює і, геть, розвалиться, врешті, Московська імперія!..

Український далекосхідний “Зелений Клин” – теж фактор нашої протиімперської боротьби

Геть режим внутрішньої безнаціональної антиукраїнської окупації!

Як каже Комбат УДА “Чорний”, слово “НЕМОЖЛИВО” – не в нашому лексиконі…

Слава Україні!

Дмитро Ярош

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16