Новини

“Продати побільше масок”, – депутат від СН Василевська-Смаглюк розповіла, що коронавірус – це “маркетинговий хід”

0

Депутат від “Слуги народу” Ольга Василевська-Смаглюк вважає, що китайський коронавірус може виявитися маркетинговим ходом, спрямованим на те, щоб продати побільше медичних масок. При цьому вона “запаслася респіраторами”, купивши 10 штук.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це депутат заявила в ефірі телеканалу “НАШ”, інформує Цензор.НЕТ.

“У нашій фракції поділилися депутати на два табори: одні вважають, що коронавірус – це справді загроза, а інші – що це маркетинговий хід, щоб продати побільше масок. Я належу до другої категорії, я вважаю, що це маркетинговий хід, але про всяк випадок запаслася респіраторами – купила 10 штук по 150 грн, щоб було”, – сказала вона.

Василевська-Смаглюк додала, що 12 лютого була на засіданні Кабміну і там, за її словами, не було жодного обговорення загрози коронавірусу. На думку депутатки, це “заспокоює”. При цьому “слуга народу” стурбована тим, що в українських лікарнях може не виявитися засобів захисту на випадок поширення коронавірусу.