Новини

Продаж води в Крим – здача позицій щодо деокупації, – Чубаров

0

Продаж дніпровської води з материкової України в окупований Крим означатиме здачу позицій щодо деокупації півострова.

Таку думку 3 лютого Крим.Реалії висловив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, коментуючи ідею глави бюджетного комітету Верховної Ради України Юрія Арістова продавати воду в Крим, передає Цензор.НЕТ.

“Постачання води до Криму – це буде означати здачу ще однієї позиції, яка все далі і далі буде віддаляти Крим від України. І буде змушувати громадську думку виходити від того, що Крим є Росією, оскільки вона (Росія. – Ред.) дуже ефективно ним керує, серед іншого домовляється з Україною про постачання води”, – вважає Чубаров.

Нагадаємо, глава бюджетного комітету Верховної Ради України Юрій Арістов розповів про ідею продавати воду в окупований Росією Крим у коментарі кореспонденту проєкту Радіо Свобода “Схеми”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16