Суспільство

“Прогулював географію чи не знає країни?”: У зверненні Зеленського до Дня Конституції помітили неточність

0

У своєму святковому зверненні з нагоди Дня Конституції президент України Володимир Зеленський вказав неточну кількість регіонів країни. Відповідне відео розміщено на Facebook-сторінці глави держави, повідомляють Патріоти України.

“Знаєте, зараз я перебуваю на Херсонщині. Це прекрасний і мальовничий край. І нам дуже пощастило, тому що в нашій країні таких – двадцять п’ять”, – заявив в святковому зверненні глава держави.

Дивитися відео з 1.21 хв.

Однак, згідно зі статтею 133 Конституції в адміністративному відношенні територія України включає 27 регіонів: 24 області, Автономну Республіку Крим та два міста, які мають спеціальний статус – Київ і Севастополь. Які саме два регіони забув згадати президент Зеленський, залишається тільки гадати.

Джерело: ПАТРІОТИ

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist