Політика

Прокуратура вже найближчим часом може видати ордер на затримання Парасюка і Чорновіл – ЗМІ

0

Українські журналісти повідомляють, що Офіс генпрокурора нашої країни вже сьогодні може дати офіційне розпорядження на затримання колишнього народного депутата ВРУ Чорновіл Тетяни, повідомляє портал Replyua.net.

Крім останньої також може бути затриманий і екс-парламентарій Володимир Парасюк за події що відбувались на Майдані взимку 2014 року.

Таким чином, вже сьогодні в Офісі генпрокурора може бути погоджено рішення на затримання колишнього народного депутата Верховної Ради України Чорновіл Тетяни. Її мають намір звинуватити в умисному підпалі офісу «Партії регіонів».

В результаті цієї події тоді загинула одна людина, інформує «Обозреватель». Також Чорновіл мають намір звинуватити в організації всіх рухів, які відбувалися 18 лютого 2014 року — тоді загинули двадцять три учасника Майдану, а також п’ять співробітників правоохоронних органів.

Крім того, згідно з даними видання, прокуратура хоче затримати і Володимира Парасюка, якого будуть звинувачувати в організації дій двадцять першого лютого 2014 го. Журналісти б’ють на сполох, що Офіс генпрокурора України має намір дискредитувати події на Майдані за допомогою цілого ряду затримань і звинувачень.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist