Новини

Промислове виробництво падає, зростання ВВП сповільнюється: “нові обличчя” придумали, як все виправити завдяки діджіталізаціі

0

Виявилося, широко розрекламована владою електронна перепис населення – фальшивка. Дані один в один збігаються з Держстатом. Тільки помножені на коефіцієнт 0,888. Про це у своєму блозі пише блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, виходить, що «нові обличчя» сиділи і думали, як би краще продати електорату своє не блискуче господарювання. Промислове виробництво падає. Зростання ВВП сповільнюється. По податках дуже істотний недобір. Що робити? І тут якась світла голова запропонувала «пограти» з ВВП на душу населення, провести перепис, замість 42 млн намалювати 37 і на рівному місці зростання ВВП на душу населення 11%. Новий європейський тигр – Україна, а на наступний рік «нові обличчя» вирішили придумати ще що-небудь. Спочатку «нові обличчя» пораділи і тільки потім зрозуміли, що є одна проблема – Держстат під таким не підпишеться і жоден соціолог теж. Тому що до розрахунків треба докласти методологію, щоб було зрозуміло, звідки ці цифри. Але і тут був знайдений вихід з положення – було вирішено взагалі не брати до уваги методологію і соціологів. Адже виборці не довіряють соціологам. Було прийнято рішення взяти міністра Кабміну Дубілета. Він молодий, красивий і ІТ-шник. Ось і намалювали перспективні хлопці свої 37 млн, оголосили це діджіталізаціей, щоб зовсім народ повірив і заявили, що так буде дешевше – на мільярд або на два.

Марченко пише, сьогодні, коли Дубілет виправдовується, що насправді, все по-іншому і що у нього репутація, тому брехня – це чиста правда, важливо відзначити наступне – методології розрахунків електронної перепису Дубілета у відкритому доступі немає. Перевірити цифри, отримані «діджіталізаторамі», не можна. Це означає, що в красиві слайди перепису можна вписати будь-які цифри і крайньої буде дівчинка, яка готувала слайди. Це і є діджіталізація, яку ми заслужили.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16