Новини

Промислове виробництво падає, зростання ВВП сповільнюється: “нові обличчя” придумали, як все виправити завдяки діджіталізаціі

0

Виявилося, широко розрекламована владою електронна перепис населення – фальшивка. Дані один в один збігаються з Держстатом. Тільки помножені на коефіцієнт 0,888. Про це у своєму блозі пише блогер Сергій Марченко.

Він зазначає, виходить, що «нові обличчя» сиділи і думали, як би краще продати електорату своє не блискуче господарювання. Промислове виробництво падає. Зростання ВВП сповільнюється. По податках дуже істотний недобір. Що робити? І тут якась світла голова запропонувала «пограти» з ВВП на душу населення, провести перепис, замість 42 млн намалювати 37 і на рівному місці зростання ВВП на душу населення 11%. Новий європейський тигр – Україна, а на наступний рік «нові обличчя» вирішили придумати ще що-небудь. Спочатку «нові обличчя» пораділи і тільки потім зрозуміли, що є одна проблема – Держстат під таким не підпишеться і жоден соціолог теж. Тому що до розрахунків треба докласти методологію, щоб було зрозуміло, звідки ці цифри. Але і тут був знайдений вихід з положення – було вирішено взагалі не брати до уваги методологію і соціологів. Адже виборці не довіряють соціологам. Було прийнято рішення взяти міністра Кабміну Дубілета. Він молодий, красивий і ІТ-шник. Ось і намалювали перспективні хлопці свої 37 млн, оголосили це діджіталізаціей, щоб зовсім народ повірив і заявили, що так буде дешевше – на мільярд або на два.

Марченко пише, сьогодні, коли Дубілет виправдовується, що насправді, все по-іншому і що у нього репутація, тому брехня – це чиста правда, важливо відзначити наступне – методології розрахунків електронної перепису Дубілета у відкритому доступі немає. Перевірити цифри, отримані «діджіталізаторамі», не можна. Це означає, що в красиві слайди перепису можна вписати будь-які цифри і крайньої буде дівчинка, яка готувала слайди. Це і є діджіталізація, яку ми заслужили.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist