Політика

Пропагандиста Анатолія Шарія СБУ оголосила у розшук

0

Служба безпеки України оголосила проросійського пропагандиста Анатолія Шарія у державний розшук після того, як він 25 лютого не з’явився в спецслужбу для участі у допиті у якості підозрюваного.

По це виданню “НВ” повідомили в СБУ.

Слідчі ознайомили адвоката Анатолія Шарія Валентина Рибіна з матеріалами провадження, які слугували для повідомлення про підозру його підзахисному.

Адвокату також вручено клопотання щодо обрання запобіжного заходу Шарію, яке далі буде скеровано до суду.

16 лютого проросійському пропагандисту Анатолію Шарію оголосили про підозру у державній зраді.

За даними СБУ, з 2012 року він сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій проти України.

Слідство встановило, що пропагандист займався дискредитацією державної політики України, умисно і цілеспрямовано поширював маніпулятивну, спотворену інформацію про урядові ініціативи та події на Донбасі.

У разі доведення його провини Шарію загрожує до 15 років позбавлення волі.

На 22 лютого Шарій був викликаний до СБУ для проведення слідчих дій, проте він не з’явився. Відомо, що пропагандист переховується в Іспанії.

У СБУ розцінили неявку на допит як ухилення від слідства.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16