Новини

Пропагандисти ДНР підірвали мережу божевільною заявою про віруси і “агентів” США: відео

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Пропагандисти так званої ДНР поширюють фейкову інформацію про український бійців і страшний вірус.

Відео опублікував російський телеканал “Росія 24”.

Бойовики звинуватили військових полку “Азов”, що ті співпрацюють з США і за їх замовленням влаштовують мітинг в Гонконзі (Китай). За словами пропагандистів, українські військові, як американські “агенти”, хочуть завезти вірус і за допомогою вчених США розробити в Маріуполі сибірську виразку. Все це роблять з метою, щоб “бомбити Донбас”.

Користувачі мережі відреагували на заяву пропагандистів.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16