Суспільство

Пропагандисти Кремля вигадали фейк про смерть американця в лавах ЗСУ. Той записав їм відео у відповідь

0

Кремлівські пропагандисти заявили про загибель “диверсанта і громадянина” США в лавах ЗСУ на Донбасі, однак насправді боєць живий і продовжує нести службу. Про це повідомляє Новинарня з посиланням на прес-офіцера 503-го окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗСУ Олексія Годзенка.

Так званий представник “Управління народної міліції ДНР” Едуард Басурін заявив на брифінгу про те, що нібито “прихильник ультраправих поглядів з Техасу”, “американський диверсант” Шон Фуллер підірвався біля Горлівки і його тіло терористи передали українській стороні 15 липня.

Після цього новину про загибель Фуллера почали обговорювати на російському пропагандистському каналі “Росія-24”. Пропагандисти заявляли, що військовий був у “нацистській формі” і мав естонський паспорт. Примітно, що фотографію американця показали поруч із зображенням паспорта іншого військового ЗСУ – загиблого медика Миколи Іліна.

Годзенко зазначив, що на новину про свою “загибель” Фуллер відреагував з гумором і навіть попросив командування видати йому компенсацію за власну “смерть”. Після цього на Facebook-сторінці 503-го окремого батальйону було оприлюднено відео з Фуллером, де він сам коментує дану ситуацію.