Війна

“Пропагандисти палають”: Facebook заблокував статті російських ЗМІ про українських «неонацистів»

0

У соціальній мережі Facebook заблокували статті російських видань, які були написані за повідомленням Федеральної служби безпеки Росії. Про це повідомляють російські ЗМІ, інформує ІнфоРезист.

Уточнюється, що соціальна мережа позначила як неправдиву інформацію російських агентств РБК і ТАСС про те, що у Воронежі співробітники спецслужби затримали нібито членів української радикальної організації “МКУ”.

Дані матеріали були написані кілька тижнів тому за повідомленням ФСБ. При цьому їх перевірила Українська платформа StopFake, вказавши, що всі затримані російською спецслужбою люди є членами російської, а не української націоналістичної організації і не мають взагалі ніякого відношення до України.

Пізніше Російський “Роскомнагляд” зажадав від Facebook відновити пости російських агентств, заявивши, що в іншому випадку на соціальну мережу може бути накладено штраф у мільйон російських рублів.

У лютому 2021 року в ФСБ заявляли про затримання Українки в тимчасово окупованому Росією Криму.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16