Суспільство

Пропагандистка Кремля звинуватила Вірменію у “невизнанні Криму”. Прєм’єр країни їй відповів

0

Пропагандистка Кремля Маргарита Симоньян звернулася до влади Вірменії, звинувативши її у тому, що вона не визнала анексію Криму Росією. Про це вона написала у своєму Telegram-каналі, пише ІнфоРезист.

“Подивіться на себе з боку. Подивіться, що ви робите. Як ви себе ведете. У відповідь на багаторічне добро і захист, які ви отримували від Росії, ви не визнали Крим. Тому що це внутрішня справа Вірменії”, – йдеться в пості.

Симоньян заявила, що на всій території Вірменії молодь навчають тому, як скидати владу в Росії і що республіка стала плацдармом антиросійських сил на Кавказі. Пропагандистка також згадала ув’язнення колишнього президента Вірменії Роберта Кочаряна, «який був незмінним союзником Росії».

“Насправді, після всього, що ви зробили, Росія має повне моральне право плюнути на вас і розтерти”, – написала Симоньян.

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян прокоментував пост російської пропагандистки в інтерв’ю “РБК“. Він зазначив, що написане Симоньян у Вірменії викликало різку негативну реакцію і назвав усі її претензії безпідставними.

«Вірменія не визнала ще незалежність Нагірного Карабаху. Це означає, що ми не захищаємо Нагірний Карабах? Ні. Але при цьому Вірменія та Нагірний Карабах — єдиний простір безпеки”, – сказав Пашинян.

Прем’єр Вірменії також заявив, що союзник РФ в республіці – не окремі політики, а вірменський народ.