Суспільство

Проросійські бойовики у Кадіївці жорстоко вбивають людей: є щонайменше три масові поховання

0

В окупованій Кадіївці є щонайменше 3 місця масових поховань закатованих місцевих жителів. Перше місце – це шурф, друге – ставок, на третьому – вже провели ексгумацію 5 тіл, пише 24 канал.

Про це в ефірі “Громадського радіо” розповів координатор Центру документування Української Гельсінської спілки з прав людини Олексій Біда.

Були люди, які розповідали, як їх вивозили на ці ставки і погрожували вбити, втопити. І їм вдалося вижити лише завдяки своїм комунікаційним навичкам, – розповів він.

За словами Біди, інформацію про ці місця поховань надходять як із соцмереж, так і від людей, яких бойовики вивозили у ці місця та імітували розстріл.

“Перше місце – це шурф, друге – ставок, третє – це поховання, де провели ексгумацію 5 тіл. Допускаємо, що у тому районі можуть бути ще поховання. Ми встановили інформацію про десятьох людей, що зникли безвісти, і я думаю, що цифра зросте, коли після деокупації цих території отримаємо доступ до інформації”, — додав Олексій Біда.

За даними УГСПЛ, у Кадіївці від початку війни на Донбасі закатували 16 людей. Серед них є ті, чиї тіла досі не знайдені, але люди, які бачили цих людей востаннє, впевнені, що вони померли від побоїв, а бойовики вивезли їхні тіла у невідомому напрямку.

Зверніть увагу! Кадіївка – місто обласного значення на Луганщині. До декомунізації воно мало назву Стаханов. Кількість населення – понад 70 тисяч людей.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16